| maidemult a întrebat:

stiu ca e o intrebare prosteasca dar nu mai stiu ce sa fac.Nam mai avut o relatie de durata din ianuarie, ultimul prieten a fost in iulie dar nu a fost o relatie de durata si mai simt nevoia cateodata de cuvine frumoase si tot ce iti poate oferi un prietenhappy si ma simt trista ce pot sa fac sa fiu mai fericita sa nu imi pese, specific prietene nu prea am happy si vreau sa trec peste sa ma simt bine si singura dar nu stiu cum.happy

2 răspunsuri:
| Amy90 a răspuns:

Buna,

Cateva persoane cu care te intelegi bine eu zic ca ai, asa ca iesi impreuna cu ele, dormiti una la alta, vorbiti pe mess sau pe diverse chaturi cu tipi asa pentru amuzament, iesi cu familia la gratare sau cu rudele, citeste carti interesante, sunt atatea de facut, viata e frumoasa.

| andreistefan72 a răspuns:

Daca vrei sa vorbim uite idul meu aici: andrei_wrestlerul_2007. chiar vreau sa te ajut si cine stie poate vom avea o relatie.big grin