| Anonima222223 a întrebat:

Ma tot suna un numar de telefon, de fapt mai multe : +40(372) 608 699, cand am raspuns prima data, a doua si a treia, tot pomenea de cineva pe nume Popescu...la inceputul apelului ma lasa sa intreb de 2 ori "alo?" si apoi incepea sa vorbeasca...am tot blocat numarul si ma sunau altele care erau tot asa numai ca ultimele 3 cifre erau schimbate? ce pot sa fac? este vorba de hackeri sau ceva de acest gen?
dau funda =)

Răspuns Câştigător
| Yasmin875 a răspuns:

Si mie mi s-a întâmplat.Ma sunau si primeam mesaje de la multi oameni pe care nu îi cunosteam.Asta înseamnă că a avut cineva numărul înaintea ta si cred ca tu ești Popescu.El probabil și-a schimbat numărul iar numărul tău a fost numărul lui. Avea si el prieteni.laughingCine știe... Poți să le spui că e greșeală ca nu te cheamă Popescu iar dacă nici așa nu încetează poți să îți schimbi numărul de telefon.Iti cumperi alta cartela.SIMPLU...laughing

| Anonima222223 explică (pentru Yasmin875):

Am zis și o zis stați sa va caut nu știu ce și îmi cereau numele meu

| Yasmin875 a răspuns (pentru Anonima222223):

Schimba-ti numărul de telefon și gata.

3 răspunsuri:
| Anonima222223 explică:

Ce-ai ma?