| Florentina9210 a întrebat:

Ma tot uit la baietii astia care desii sunt intr-o relatie, fie ea scurta sau lunga, fie serioasa sau nu, continua totusi sa dea mesaje altor trei mii de fete, si nu prea pot sa-i inteleg, de ce fac asta. De ce sa tot insisti si sa trimiti mesaje altor femei, cand poate fata ta, asteapta cu orele cate un mesaj de la tine. Ce fel de om esti tu? De ce nu o inviti pe ea la " un suc, o plimbare in parc sau la un film "?

De ce sa iti bati joc intr-un fel ca asta de fata ta? Oare de ce sa te complici, cand este atat de simplu si minunat sa ai grija de femeia pe care ti-ai ales-o la inceput, sa o iubesti neconditionat si la bine si la rau? Doar pentru un pariu sau pentru a vă demonstra voua ca puteti cucerii si alte fete pentru a le arata prietenilor sau cunostintelor voastre cand iesiti la o terasă sau la o bere, ce combinatii mai aveti voi pe facebook, instagram sau wapp?

34 răspunsuri:
| Staind a răspuns (pentru Florentina9210):

Dar "trebuie" ala, nu suna cam obligatoriu?
Oh, ai o varsta - zbang familie!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Atat barbatii, cat si femeile sufera cu totii. Nu e pe lumea asta barbat sau femeie care sa nu sufere in dragoste, degeaba tot zic ei ca sunt insensibili, duri, etc ca sunt praf toti daca nu pot trece peste relatie. Increderea se castiga greu, uneori se poate castiga usor, dar asta depinde de persoana si cat de credibil si strasnic esti tu!

| Florentina9210 explică (pentru Staind):

Nu vrei ma sa iti spuna copilasii ''tati, ne dai bani''? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simteam nevoia sa o mai spun o data:
femela proasta ce esti
http://www.tpu.ro/......o-relatie/