| R0R0 a întrebat:

Mai aveti frati sau sunteti singuri la parinti? big grin

Răspuns Câştigător
| FrumusicaSufletista a răspuns:

Mai am o sora, și poate ca de la început eram tristă ca ea a apărut, dar acum sunt foarte fericită ca mai am o sora.

44 răspunsuri:
| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

kiss kiss.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

batting eyelashes

| RAY a răspuns:

Da

| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt singur la parinti si poate e mai bine...happy
Dar au fost momente si mai sunt cand gandesc''ce bine ar fi fost sa am un frate sau o surioara''

Eh... Oricum ''fratele'' meu e motanul pe care l-am adoptat.happyEu asa il considerlaughing

| R0R0 explică (pentru AvalohAlyn):

Ce frumos!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

La toate ma voi uita! rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Mai am sa-ti dau, nu le pot da pe toate, asta inseamna sa caut mii de videoclipuri din toata istoria lui Arsenal! Dar si eu sunt subiectiv aici, le dau doar pe cele in care a batut Arsenal, sunt destule meciuri in care Arsenal lua de la 4-0/5-0/5-1/6-0, alea as vrea sa ramana doar ''amintiri nasoale''!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Nici nu aminti de el atunci.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

In 1989 se lupta Arsenal la titlu cu Liverpool, Liverpool era pe primul loc, avea in ultimul meci cu Arsenal, daca batea Liverpool lua titlul, daca facea egal il castiga tot Liverpool, iar daca Liverpool lua bataie cu 1-0, tot Liverpool il castiga, Arsenal a castigat atunci campionatul, cu un gol in prelungirile meciului, aproape de ultima faza, a batut cu 0-2 si a luat titlul in ultima etapa, acest meci este considerat unul dintre cele mai frumoase din istoria fotbalului!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Bravo lor!

| alexandrualind a răspuns:

Eu mai am o sora.

| R0R0 explică (pentru alexandrualind):

Eu,nu!

| alexandrualind a răspuns (pentru R0R0):

Pacat!

Răspuns utilizator avertizat