| anonim_4396 a întrebat:

Mai care nu simtiti niciodata cutremure? Eu nu le simt! Ma enerveaza. De ce naiba sunt mereu noaptea!? Natura proasta!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Au fost si ziua.Cred ca ai somnul prea adanc.

| zurick a răspuns:

Nu sunt mereu noaptea si sora mea mi-a spus ca m-am speriat la fel si mama da eu nu tin minte.Imbatranesc laughing

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru zurick):

Tu intelegi ce ai scris? tineretul de azi...phiiiiiuuuuufh

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru zurick):

Si tu faci parte din natura, deci?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost unul in zori, la 5, dar cand esti nedormit de 20+ ore si abia ai facut 1 ora de somn pana la 5, nu cred ca un pisat de 4 si ceva pe scara Richter te mai scoala. Nici eu nu simt, dar nu mi se pare o problema.