| andreirobert15 a întrebat:

am o problema, azi s-a furat un galaxy s5 la mine in clasa si acum 6-7 luni mi s-a furat mie un iphone 5 si stiu si cine la furat doar ca nu am dovezi sa ma duc la politie!

eu sunt in Italia si telefonul care s-a furat (galaxy s5) a fost gasit la o marochina.

faza e ca aceeasi marochina mi-a furat si mie iphone 5 acum 6-7 luni, marochina e atat de proasta in cat i-a spus la prietenele ei si una din ele e iubita mea si normal ca mi-a spus ca ea mi l-a furat!

intrebarea mea este, mai pot recupra iphone-ul meu avand in vedere ca pe asta la gasit la ea!

si sunt mai mult ca sigur ca telefonul meu e la ea!

tin sa mentionez ca vine mereu cu el la scoala!

FUNDA!

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Daca ai acte pe el anunti politia.ce nu intelegi?

| tacitacitaci a răspuns:

Da heck? Un parinte nu se baga in chestia asta? Dirigintele/ diriginta nu a fost adusa la cunostinta de chestia asta?

| andreirobert15 explică (pentru tacitacitaci):

Telefonul era original nu hack, am la el tot!
nu se poate duce la politie cu cutia?
pe spatele telefonului nu este un cod ceva sub carcasa?

| tacitacitaci a răspuns (pentru andreirobert15):

Intrebarea e de ce nu ai instintat pe nimeni, nu i-ai spus dirigintei, parintilor. Fiecare telefon are un numar de inregistrare.