| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Mai e cineva ca mine care a racit vara?

38 răspunsuri:
| Teffan a răspuns:

Am racit de 2 ori vara asta.

Dintre care o data, de pneumonie.

| 1231242 a răspuns:

Naomi,daca bei apa rece, invata-te sa bei apa la cel mult temp camerei!

| GoldenZenith a răspuns:

Ghici! smug
Mă doare gatul de turbez laughing

| Cinevacatoatalumea explică (pentru 1231242):

Daca ar fi fost doar apa rece...
M-am imbracat prea subtire, am alergat, am stat afara pana tarziu, si am mancat prea multa inghetata.

| Cinevacatoatalumea explică (pentru GoldenZenith):

Pe mine ma doare gatul, oasele, o ureche si capul. Ma ustura nasul. Plus ca am primit alaltaieri o minge in cap de mi-au zburat ochelari si de aia ma doare acum tampla cand inchid ochii. L-am trimis pe tata dupa pastile si nu a venit inca. Simt ca ma sufoc.
Trebuie sa iau si niste medicamente care au un gust de zici ca mesteci frunze. -_-

| GoldenZenith a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Bine, că senzații d astea am și eu, dar cel mai rău gatul ma supără. Plus că am călduri thinking
Raceala vieții! Acum s-a găsit.

| Cinevacatoatalumea explică (pentru GoldenZenith):

Si mie imi e cald, dar nici fara patura nu pot sa stau.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Nici eu. oribil!

| T0T a răspuns:

Eu nu am răcit vara.

| 1231242 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Esti in calduri, hă, hmmmmm....interesant

| RAY a răspuns:

Anul trecut da, ca am mancat prea multa inghetata

| GoldenZenith a răspuns (pentru 1231242):

Fantastic asa ceva!

| Drimmero a răspuns:

Sa raciti vara? Bwhahahaha

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Drimmero):

Vara trecuta am racit exact cand eram la mare. M-au dus ai mei la urgente si au anulat vacanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate spune și așa...

| Kaℓi a răspuns:

Cineva, ca toata lumea happy
Nu am racit vara asta, m-a durut putin gatul dar a trecut.

| Yasmin875 a răspuns:

Eu răcesc foarte rar.O data pe an și nici atunci câteodată.De obicei răcesc toamna.Niciodata nu am răcit vara.Nici nu credeam că e posibil așa ceva.laughing

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Yasmin875):

Eu racesc in orice anotimp.

| syd2 a răspuns:

Nu, dar cred ca vine ea degraba.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Da, da. Răceala tine maxim o săptămână la mine, nu 2, 3 luni whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara si sarbatorile legale. Ce poate sa fie mai frumos decat un nas infundat si o febra de 40 in toiul verii? Ma bucur sa stiu ca nu sunt singura "speciala" laughing

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Iti doresc insanatosire grabnica si useritei racite! Sa va faceti bine cat mai repede!

| Drimmero a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

D-ale copilariei, am mai racit si eu vara de-a lungul vietii, dar nu a fost cine stie ce, niste stranuturi spontane si un nas infundat.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Așa mai vii de acasă! Data viitoare, nu mai face tu atâta mișto >:p

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

)))) Te-a afectat putin 'mistoul' meu? N-am vrut sa-ti afecteze mai mult raceala decat este...

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

As spune eu unde m-a afectat, dar mai sunt și copii pe aici și plus de asta, nu trebuie să vorbesc urât. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

))))) nu e nevoie sa o mai zici,, imi dau seama singur!

| J0B0MAT a răspuns:

Eu.Abia am scăpat.

| Fumiko a răspuns:

Eu,dar am luat la timp medicament si am scapat

| Speed99 a răspuns:

Nu racesc vara, dar toamna e un calvar. Racesc imediat dupa ce imi trece raceala anterioara. Viață.