| oana23madrid a întrebat:

Mai este cineva treaz la ora asta? eu una mi-am stricat programul si nu mai pot sa adorm asa devreme, si se face dimineata pana ma ia somnul.Stiti cumva vreun remediu pentru a reveni la programul meu normal? noapte buna la toti va doresc si un somn cat mai placut celor care au de gand sa doarma dar si celor care la ora asta dorm bustean...

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Da-mi nr. tau de tel. sa-ti spun o poveste de adormit. laughing
Fugi la somn, nu mai amana, daca vrei sa revii la programul tau initial. Somniq dulciq! big grin

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu sunt treaz. Raspund la intrebari.

| valy a răspuns:

Si eu bantuitongue

| Pho3nix a răspuns:

Eu mai bantui pe aici, ascult muzica, pe mess. Cred ca ma bag la un film.

| Anca a răspuns:

Eu invat pentru primul examen laughing)
Dar intre toceala si pauze, mi-au intrat gandurile negre laughing)

Dar ar stii iubitul ce gandesc la ora asta cre-ca ar rade si cu... laughing)

| kukubau a răspuns:

... exista o solutie, love... dupa somnul vine garantatlaughing

| muffin94 a răspuns:

Eu incep scoala luni si sigur o sa revin la programul normal.Nici eu nu am somn la orele astea.Ieri am adormit abia la 7 dimineata si cand te gandesti ca la ora aia ma trezeam ca sa ma pregatesc sa plec la scoala.

| Anaaaaa a răspuns:

Hehe\dancing nici eu nu am somn.straight face. apropo. daca tot nu ai ce face. zi-mi si mie te rog cati ani ai?
batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezent, dai de baut sau de ce intrebi? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am crezut ca sunt singura dar vad ca multi au fost dereglati de vacanta asta