| anonim_4396 a întrebat:

Maine vine o nebuna in vizita la parintii mei si vreau sa fiu plecata de acasa toata ziua. N-am la cine sa ma duc si ma gandeam sa ma duc la McDonalds. Cica pot sa stau cu laptopul acolo si o zi intreaga. Nu-mi zice nimeni șoo? Please answer.

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

In orice local te-ai duce n-o sa-ti zica nimeni nimic atat timp cat faci ceva consumatie

6 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Mie mi-se pare ca tot cauti cum sa pari din alta lume, mai bogata, mai "civilizata", dar nu reusesti decat sa ingrosi randurile harfomanilor. Nu-ti place deloc natura?

| eliaclodia a răspuns:

Daca te cunosteam nu puneam intrebari, afirmam. Si nici nu spuneam:draga uite ca ma faci sa cred, imi pare ca. Stii ceva? Pentru mine unii sunt harfomani dupa postura pe care si-o iau. Nu am zis ca esti, am zis ca acum incepi sa pari. Ti-ar placea sa fi? Nu musca. Ca musti din armura de cavalera medievala pe care o port si iti cade proteza.

| Wøodenpints a răspuns:

Cred că e trist să trăieşti într-un oraş fără parcuri în care ai putea sta pe gratis. Şi că singurul loc unde poţi să-ţi petreci timpul este un fast-food amărât.
Şi că iei laptopul după tine şi atunci când ieşi afară.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu-i vorba de viaţă fericită. E vorba de imaginaţie şi de cât de plictisitor eşti tu, ca om.

| Wøodenpints a răspuns:

Ai pus o întrebare banală la care ţi-am răspuns. Care-i problema?

| eliaclodia a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ce s-a ofticat. Inca un personaj necomunicativ, in caz de sinceritati se retrage sau te ataca, nu m-am prins inca.