| CoquineNoire a întrebat:

Mama, cat de tare, deci asta e cea mai super misto intrebare de la S/F. Deci fiti atenti. Am mai pus o intrebare legata de sleep paralysis acum cateva luni. Dar acolo intrebasem ce anume declanseaza cosmarul, atunci cand esti paralizat si cineva se joaca cu corpul tau intr-un mod terifiant care te trezeste cu fiori pe spate. mama ce misto, frate.
Acum intreb altceva...a avut cineva curajul sa deschida ochii sa vada ce monstru se joaca cu voi? mama, si cum arata? ati avut surpriza placuta sa fie un actor misto de la Hollywood sau ma rog, o actrita porno care va place?
ca na, stiti cum e, e misto ca avem optiunea/posibilitatea sa tinem ochii inchisi in SP, mama cat de tare, deci daca nu era asa...ai de capu si de viata mea.

deci?
mama ce misto.

27 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo, ti-ai pus-o si la "recomandate" cu misto-urile.Nu, la mine nu apar actrite misto in vise.Sunt vise cu buget redus, apar doar alea naspa care nu le mai vrea nimeni.N-am timp sa fac un casting inainte de culcare, ma prinde somnul si gata.

| contαbαndonαt a răspuns:

..Iti cam lipseste simtul penibilitatii, draga mea.

| CoquineNoire explică (pentru contαbαndonαt):

Si tie iti cam lipseste simtul umorului, draga mea.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru CoquineNoire):

Eh, inteleg unde bati apropo.Imi dau seama ca stilul cu care ai ales sa te exprimi este unul ce se vrea a avea haz, mai viu colorat, mai umoristic.Ce am vrut a sublinia este aceea ca aceasta nu reprezinta decat o simpla tentativa, adica fara prea mult haz...Nu mi-o lua in rau ce scriu, este doar o observatie.

| CoquineNoire explică (pentru contαbαndonαt):

Mi se rupe mie de tine si de observatia ta.
nu am avut niciun scop cu intrebarea asta, m-am exprimat cum a vrut aia a mea.
am dat o raita pe la raspunsurile tale si esti extrem de boring, asa ca lasa-te de lectii de umor.
nu mi-o lua in nume de rau, era doar o observatie.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu stiu exact cum este posibil sa deschizi ochii in timpul paraliziei in somn. Eu nu pot sa misc absolut niciun nerv. Iar in momentul in care reusesc sa misc ceva mana, ochii la scurt timp reusesc sa misc tot corpul si ma trezesc. Asa ca nu am vazut niciodata nimic interesant.

| CoquineNoire explică (pentru contαbαndonαt):

Nu ma mira oricum, interventia ta, desi nu mi-a mai zis nimeni pana acum ca nu sunt funny. (sa fie la tine, acolo, pe pustiu)
nu ma mira in sensul ca trebuie sa mai existe cineva, printre atatia care raspund la intrebare, care sa flatuleze mental, si sa faca "observatii" cu privire la cum m-am exprimat, cum e cazul de fata.
iti doresc sa intri in sleep paralysis, sa nu poti inchide ochii si sa se joace cu tine cel mai hidos monstru si sa ramai cu sechele, sa nu mai vrei sa adormi niciodata.
muahahahaha.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru CoquineNoire):

Cam incordata, ai nevoie de un masaj?
Okay, o zi buna si tie draga MIA laughing
In fine, hai sa-i punem stop aici pana nu ma voi simti nevoita sa mut conversatia in pv dintr-un considerent evident, pot spune.
*dontpleiuifdageokarkid.itcheanbiharmlasforiu* "muahahahaha".
Ha ha...Lo' is not impressed.

| CoquineNoire explică (pentru contαbαndonαt):

Sa o muti in privat zici...
de ce? vrei sa te dai la mine, sa-mi propui masaje... d-astea?
nu am nevoie, il am pe cristi din Bucuresti.
dar culmea, nu vrea sa-mi dea pantofii cu toc jos, imi maseaza picioarele asa...incaltata...
i-am zis ca e ok, nu-mi miros picioarele, dar degeaba.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru CoquineNoire):

Da, vreau sa-ti fac avansuri, vezi ca esti fata desteapta si te-ai prins?
Imi plac scorpiile acide, pentru mine intotdeauna reprezinta o provocare.Si din ce am vazut, nu prea crezi in iubire, insa *cineva candva* (film) tot o sa te imblanzeasca... * daca-i sa mergi cu mine-n vis, am sa te invat sa razi si am sa-ti cand pana in zori cantecelul meu de dor*.

| CoquineNoire explică (pentru contαbαndonαt):

Cineva candva? poate undeva, candva, pe care l-am vazut.
meh, acceptabil, dar tot nu m-a facut sa sar pe pat sa strig "iubireaaa da iubireaaa".
um, nu am nevoie, stiu sa rad, si nu mi-e dor de nimeni mie in general.
si mie imi place de mine...multumesc.

| CoquineNoire explică (pentru contαbαndonαt):

Ah de fapt, invata-ma sa rad (daca poti) fara sa fac ca scrofita, stii tu, asa pe nas...e un tic de ale mele.
m-am trezit intr-o zi in RATB, m-a facut cineva sa rad cu pofta si am facut ca scroafa, de m-am inrosit toata.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru CoquineNoire):

Sa vezi coincidenta, si mie-mi place de mine, intr-o oarecare masurahee hee
Nu multumi, imi place sa fac lumea un loc mai *bun*.Don't troll with me, my dear.

| Wøodenpints a răspuns:

Meh, ți-am zis că am avut și eu așa ceva de două ori. Aș fi vrut să deschid ochii, dar nu puteam, aveam pleoapele amorțite. Singura chestie pe care o puteam face era să-mi mușc limba, dar nu simțeam nimic.

Nu cred că aș fi vrut să deschid ochii. Nu prea îs eu cu starurile porno (meh, chestie de gusturi, arată prea perfect), da dacă aș fi deschis ochii și vedeam lângă mine ceva ce-mi place, mai mult mă ofticam, că nu pot să mă mișc să mă bucur și eu de ce-i minunat acolo.
Pentru că nu-s genul care se uită și atât laughing.
Să nu fie grasă.

| EarsOfAFox a răspuns (pentru CoquineNoire):

Mie mi-a dat ignore cristi pe acest cont pentru ca i-am zis ca nu pot sa port "toace" in zapada. sad

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Aaaa, ce anume ziceai ca iei?

| CoquineNoire explică (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Dragule, tu nu intelegi o chestie...
oricum, nu esti singurul care crede ca iau ceva...sa explic cum sta treaba...stai jos, sa nu cazi.
EU sunt propriul meu drog.

| CoquineNoire explică (pentru Wøodenpints):

Fata, stii cum ti-ar sta tie bine?
cu creasta d-aia mare, pe mijloc de cap asa si cu limba taiata in doua, cand o scoti...mama, sa vezi cate puicute prinzi in panza aia de paianjen de la gura, cum mi-ai zis tu...

| CoquineNoire explică (pentru Wøodenpints):

Iti trimite Johnny un mesaj, e amicul meu.
"a zis cineva puicute? golanee, am semnal la telefon acum, ca am fost sub niste bambine, s-au pus pe mine gramada. aveau toate tatuaje acolo jos "woodenpints was here". mi-au zis ca le-ai rupt bine. bravo, golanee, te pupa Johnny din gaura aia din pamant. merg sa iau niste troscau de la hypermarket sa scap de mahmureala, hai noroc!"

| Wøodenpints a răspuns (pentru CoquineNoire):

Mi-am făcut acum câteva zile o crestuță, înainte să mă ras în cap. Da la 3-4 milimetri de par cât aveam nu era cine știe ce.

Zi-i lu' Johnny că nu-mi plac puicuțele tatuate. Îs nasoale, mai ales că 90% dintre femei își fac doar tatuaje de căcat care, spun ele, ÎNSEAMNĂ CEVA ȘI NU TREBUIE NEAPARAT SĂ AIBĂ DOAR ROL ESTETIC. Meh.

| CoquineNoire explică (pentru Wøodenpints):

"pai inseamna ceva..."woodenpints a fost aici"
si acu nu mai au niciun tatuaj, ca le-am tras-o asa de tare ca le-au sarit tatuajele de pe piele.; va pupa Johnny, frumoaselor, veniti la mine sa va scap de tatuaje, natural, fara laser, si sa va las tatuaje...in inima."

| Wøodenpints a răspuns (pentru CoquineNoire):

Eu-s mai modest, las tatuaje doar până la fiere confused

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru CoquineNoire):

Etnobotanicele nu sunt bune!

| CoquineNoire explică (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Ce parte din "EU sunt propriul meu drog" nu ai inteles?
nu's nici etno, nici botanista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sister funda come here to your next funda