| Bianca55732 a întrebat:

Am o problema cu SLEEP PARALYSIS.Pentru cei care nu stiu, sleep paralysis e cand se trezeste creierul dar nu si corpul. Dupa ce am adormit m-am trezit, dar nu puteam sa deschid ochii, sa vorbesc sau sa ma misc.Simteam si ca nu pot sa respir, probabil de la panica. Eu sunt si foarte speriata de fantome si demoni si asa si aveam si impresia ca mai e cineva in camera cu mine, dar asa patesc mereu. A trecut dupa cateva minute si m-am trezit la loc si am stat pe telefon dar mi s-au parut ore. Credeam ca am murit, niciodata nu m-am speriat asa tare. Acum mi-e foarte frica sa dorm, va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| oFrunza a răspuns:

Am avut si eu aceasta cheste de cam vreo 3 ori cand eram pe la varsta de 16-17 ani dar totul a trecut si nu am mai patit.
Incearca sa te gandesti la iubitul/iubita ta in cele mai frumoase momente sau daca nu ai, imagineaza-ti un loc unde ai vrea sa fii si care te relaxeaza happy
Somn usor!