| anonim_4396 a întrebat:

Mama mea este cea mai cool mama din lume.As vrea sa strig lumii intregi cat de mult o iubesc.Nu i-am cumparat cadou ca sunt racita si nu am iesit din casa dar mi-as dori ca ea sa citeasca aici. Voi ce ii urati mamei mele de 8 martie? :d

Răspuns Câştigător
| kiki a răspuns:

Ce scumpa esti! eu mamei mele am sa-i urez multa sanatate,fericire,intelepciune,lumina si pace in sufletul ei si o primavara cat mai frumoasa! asta iti urez si tie si mamei tale! Doamna draga fetita dvs a strigat atat de tare lumii intregi, ca va iubeste, incat eu am auzit.si trebuie sa va spun asta! dar cred ca stiti.

2 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Eu ii urez: Uhmm, la multi... ma rog... eu ies da-mi niste bani.

| Dorinel a răspuns:

Am luat 14 trandafiri (pentru ca 14 e cifra ei norocoasa si dupa care se ghideaza in viata) si un parfum din dauglas.