| justme1234 a întrebat:

Medicina umana sau Medicina veterinara?
Care este mai frumoasa? La ambele este aceeasi cantitate de materie?
Este chiar asa de greu precum spun unii? Ca nu ai timp liber deloc si trebuie sa inveti non-stop?
Helpp crying

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Parintii nostri mereu se gandesc la viitorul nostru dar nu prea se gandesc daca ne place sau nu un lucru si noi sa ii multumim pe ei facem ca ei fie ca ne place fie ca nu.Gandeste-te si vezi tu ce faci ca pana la urma este viitorul tau in joc

3 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Sunt grele amandoua si pentru medicina umana ai raspundere mult mai mare si pentru medicina veterinara este pentru cine iubeste animalele si pun suflet la tot ce fac.Eu mi-a-si alege medicina veterinara acum ca sunt detinatoare de animalute de casa si una dintre pisicute are o alergie(ii cade blanita in unele zone) si veterinarii inca nu stiu de unde o are si cum se face si eu a-si face orice sa ii descopar punctul slab al ei

| justme1234 explică (pentru dannys):

Stiu, dar parintii nu sunt de accord cu medicina veterinara si spun ca am mai multe oportunitati la umana.
Imi pare rau pentru pisicuta ta sad sper sa gasesti o rezolvare...

| justme1234 explică (pentru dannys):

Da...stiu. Multumesc.

| dannys a răspuns (pentru justme1234):

Parintii nostri mereu se gandesc la viitorul nostru dar nu prea se gandesc daca ne place sau nu un lucru si noi sa ii multumim pe ei facem ca ei fie ca ne place fie ca nu.Gandeste-te si vezi tu ce faci ca pana la urma este viitorul tau in joc