| Mădă0611 a întrebat:

Merge lumea la mare in Ucraina? Aud doar de Bulgaria, cand si ucrainienii au iesire la Marea Neagra, chiar mai mare decat bulgarii. Voi ce stiti? Ce ati auzit?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Germani merg acolo ca e ieftin, noi mergem și în Serbia, Slovacia, oriunde e ieftin, noi nu vrem sa dorim în hotele de 5 stele și dacă o camera simpla e ok sau mergem cu wohnwagen și dormim acolo sau închiriem cabanute care le plătim tot anul., romani cam fug de Rusia, plus e și conflictul ala militar, sunt și pensionari germani care stau acolo sau în alte tari mai ieftine, din 800 de euro pensie în Germania mori de foame, în Castellon sunt chiriile mici de 350 de euro sau în Ucraina de 100 de euro, romani fug de tari care sunt aproape de Rusia

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se merge la Odessa. Doar ca na, e mai complicat