| anonim_4396 a întrebat:

Mesajele pe care le-am arhivat pe facebook se păstreaza nesterse in contul meu in cazul in care cea cu care ai conversat sterge *renunța* pentru totdeauna la cont? sau pierd si eu toate conversatiile cu ea? sad
daca se sterg odata cu disparitia contului, cum le pot salva sa le pastrez ca amintire? stiti o metoda mai usoara decat cu copy/paste?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu pierzi mesajele ei din mesageria ta, chiar daca ea le sterge pe contul ei.

Le poti pastra folosing Copy si Paste intr-o fila de word, salvata ca orice document!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Dar din arhiva vor disparea daca eu nu le sterg? Sa zicem ca ea nu mai are cont deloc.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Se pot descarca?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey! happy

Indiferent daca aceea persoana renunta la cont, il sterge permanent sau definitiv MESAJELE pe care ti le-a trimis iti ramane intacte pe contul tau atat timp cat tu, personal nu te decizi sa le stergi!

Vorbeai despre arhivarea mesajelor-ai aceasta optiune la facebook!
(vezi diferite tutoriale informative pe net-despre ce este arhivarea si ce presupune!)
Bafta! happy