| Mario1994 a întrebat:

Mi-am facut un cont pe Badoo si incepeam sa caut pe cineva, un baiat m-a abordat si am facut conversatie, ma enervam si il jigneam " Esti handicapat" ca vorbea urat, a zis ca ma raporteaza la politie. Nu mi-a vazut pozele, nu am pus nici detalii unde stau, cati ani am. Politia ma poate gasi? Contul meu e gol si dupa aia l-am sters, sunt speriata deja. Ce sa fac?

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fi serioasa, tu chiar ai crezut asta?

| Mario1994 explică (pentru RAY):

Asa am crezut. Cine stie ce va face, vorbea serios ala.

| RAY a răspuns (pentru Mario1994):

Fii calma la cate injuraturi, jigniri sunt in online am fi cu toti la racoare, ai grija cu cine vorbesti, cauti iubit sau?

| Mario1994 explică (pentru RAY):

Dar nu stiu ce are de gand sa faca ala... Imi caut un iubit dar nu gasesc nimic.

| RAY a răspuns (pentru Mario1994):

Trist,dar afara din casa iesi?

| Mario1994 explică (pentru RAY):

Nu prea ies.

| RAY a răspuns (pentru Mario1994):

Ce cauti tu la un baiat?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te va gasi!
Fugi.

| Andreeush a răspuns:

Nu are ce să îți facă.
Acel individ a vrut doar să te sperie.

| mentholinks a răspuns:

Hai mai, pe bune? Pai ce sa faca politia ca rade de el daca se duce pentru asa ceva. Vino-ti in fire. Daca vrei iubit, cati ani ai?

| Mario1994 explică (pentru mentholinks):

Am 23 de ani.

| mentholinks a răspuns (pentru Mario1994):

Multi inainte. De ce apelezi la internet sa-ti faci iubit?

| Mario1994 explică (pentru mentholinks):

Dar cum vrei sa imi fac iubit? laughing

| mentholinks a răspuns (pentru Mario1994):

In realitate. Nu se da niciun baiat la tine?

| Mario1994 explică (pentru mentholinks):

Eu stau la sat, nu is baieti ok.

| Paul754880338 a răspuns:

Stai linistita! Politia are treburi mult mai importante si uneori nici pentru alea nu are timp suficient. Ultima lor grija ar fi sa declanseze o ancheta impotriva ta.

| Paul754880338 a răspuns:

... dar chiar si asa nu ar strica sa iti revizuiesti putin exprimarea, data viitoare.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu se intampla nimic.
Totusi, cel mai frumos si ok ar fi sa nu jignesti pe nimeni, indiferent ce iti spune.
Il blochezi si nu te mai complici. happy
Chiar si intr-o conversatie fata-n fata, daca te jigneste e ok sa taci.
Cel care gandeste nu-si va irosi energia pentru asta. Cel mai bine este sa ignori.