| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un laptop cu Windows 10. La inceput se deschidea in 3 secunde, dupa ce am dat actualizare la Windows de vreo 3 ori (nu stiu de ce mi le baga pe gat), a inceput sa se deschida mult mai greu si are si probleme cu sonorul. Ati patit asa ceva? Niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da un system restore

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Cum?

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

Control panel-rewieu your computer status --recovery-open system restore

4 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Dezactivează actualizările automate. Dacă ai un antivirus bun ( bitdefender ) nu ai nevoie de aşa ceva.

| manuemanoil a răspuns:

Actualizarile sunt necesare ca leptopul sa fie la zi. Poti sa-ti reinstalezi windows-ul 10 dar o versiune mai veche. Windowsul nu are treaba cu sonorul. Doar daca ai sters acea functie din sistem.
Funda?