| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am schimbat parola la facebook ca sa nu mai intre prietena dar cand ea a vrut sa intre si a scris parola veche facebook-ul m-a dat de gol si a aparut eroare cu " ati utilizat o parola veche, parola a fost schimbata si spune data, ora " de ce a facut chestia asta? eu ma asteptam pur si simplu sa spuna parola incorecta nu ca am schimbat-o.

2 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

E si acum nu ii mai spui parola laughing si tot ai facut ceva.

| MaXImILiAn32 a răspuns:

Cand iti schimbi parola iti spune ca parola a fost schimbata si iti spune si data cand a fost schimbata ultima oara