| Andreea1119 a întrebat:

Mi'am varsat cafea pe tastatura de la laptop... daca nu are "fite" pe moment pot sa apara pe parcurs? ...mentionez ca l'am curatat foarte repede si nu cred ca a intrat pe unde nu trebuie.deocamdata merge perfect, dar mi'e frica pe viitor

1 răspuns:
| mikkhhell a răspuns:

Trebuie dus neaparat la un atelier pentru a fi curatat in interior, deoarece picaturile care au ajuns in interior vor oxida in timp si o sa inceapa sa-ti faca figuri, iar atunci aceste defecte vor fi foarte greu de remediat sau deloc.