| anonim_4396 a întrebat:

Mi-as dori foarte mult un catel de rasa talie micasad. problema e ca nu am bani adica 7-8 mil sa dau pe elsad... m-ai am un catel un cocar spaniol ar nu asculta niciodata trage ca un pitbull si ma enerveaza.intrebarea:Are cineva de vanzare bishon sau orice caine de talie mica de vanzare maxim 1-2 mil sa dau pe elhappysunt din constanta

Răspuns Câştigător
| LauraSpataru a răspuns:

Sincer, nu ai sa gasesti, oricat ti-ai dori la pret asa mic. Poate la parcurile pentru catei sa gasesti vreunul abandonat pe care sa-l poti lua acasa. Incearca.

1 răspuns:
| Boomzz2012 a răspuns:

Nimeni nu o sa+ti dea un catel, catei acestia de rasa costa 200euro(adica 8 milioane).Eu am un bichon frise rasa pura si am dat 8milioane pe el.Strangeti bani in fiecare luna 1milion si in 8 luni poti sa iii comanzi si ai! Suces