| SalvatoreLeon a întrebat:

Mi-s-a blocat lacatu si nu am cheie stiti cumva cum se numesc chestiile alea de il deschid? am incercat cu agrafa si o cheita dar nu merge stiu ca sunt niste scule lock pick ceva de genu stie careva unde se gasesc si la ce pret? Ms! Funda! pentru raspunsul care-mi trebuie

2 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

Foloseste un flex, unelte pentru deschis de lacate nu o sa gasesti big grin

| SalvatoreLeon explică (pentru maryus24):

Am reusit cu o agrafa si un ac de siguranta big grin imediat a mers