| JohnSeed a întrebat:

Mi se intampla ceva ciudat. Visez aceeasi persoana de doua saptamani, noapte de noapte. Nu m-am gandit 24/7 la acea persoana, deci nu stiu daca este o explicatie. Nu m-am gandit mai mult decat de obicei si nu am facut nimic special impreuna.
De asemenea, nu am patit niciodata asa ceva. Abia daca am visat 2 nopti la rand despre acelasi lucru. Acum ca s-a ajuns la 2 saptamani intregi, deja e ciudat rau.

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Am mai patit si eu... o sa treaca.
Daca nu iti place sa visezi asta atunci citeste ceva inainte de culcare, mediteaza... * Nu te mai gandi la diverse lucruri inainte de culcare.*

Daca este o fata atunci probabil ca te simti atras de ea *macar un pic* dar nu vrei sa recunosti asta. Poate ca nu te gandesti 24/7 la acea persoana insa chiar nu conteaza asta, atata timp cat te gandesti la ea ai sanse destul de mari ca s-o visezi.

Daca te enerveaza atat de mult aceste vise atunci pur si simplu incearca sa dormi cu privirea indreptate spre o fereastra. *Fara draperii bineinteles*
Atunci cand te trezesti te uiti direct la lumina, te uiti in dreptul ferestrei si nu te gandesti la ce ai visat. Asa uiti absolut tot ce ai visat. Nu iti mai amintesti decat daca te straduiesti.
Ar trebui sa te ajute.

Incearca sa vorbesti cu acea persoana. Cine stie, poate ca o simpatizezi. Oricum, nu iti pune speranta intr-un vis. Nu este vreun semn daca la asta te referi. *Nu e ca si cum cineva ti-ar transmite ca acea persoana este in pericol sau ca te-ar simpatiza.* Este doar un vis asa ca trebuie tratat ca atare.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i nimic ciudat. Pur si simplu te-ai gandit la acea persoana inainte de a te culca. E doar o intamplare. Nu inseamna nimic, zic eu. Totusi mi-e greu sa ma pronunt pentru ca nu cunosc mai multe detalii. Mai bine da-l la naiba de vis!

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Cred că placi acea persoană big grin

| Alexandra4500 a răspuns:

E doar un vis. happy

| Shontellle a răspuns:

Esti indragostitahappy

| Sabina_Popescu_2000 a răspuns:

Sincer..Cred ca trece cu timpul.
Eu nu am patit-o cu o persoana, dar cu altele, mai grave as putea spunelaughing.
Cred ca a durat cam 2 luni pana ce mi-am "revenit", desi nu ma afecta nu stiu ce.
Iar daca e vorba despre o fata.zic eu sa nu-ti pui increderea in visuri.
Sper ca-ti va trece curand big grin.