| andreea1valentina6768 a întrebat:

Monster Energy te face mai inalt?
Efectiv trec prin sate, si vad oameni de 16 la 20 de ani scunzi sau medii de inaltime, la maxim un 1.70, si cei din oras au lejer in medie 1.87.
In sate in general nu exista monster, dar cei din oras care beau sunt foarte inalti. Cum functioneaza asta?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce intrebare cretina.

| relian a răspuns:

Sigura daca bei Monster ajungi urias laughing cati ani ai?
Cum functioneaza? Genetic, depinde ce parinti ai, cat de inalti sunt, sau ce rude au avut ca inaltime.
Cei de la oras au lejer 1.87, esti sigura de asta? Nu cred ca iai masurat.
Deci indiferect ce ai bea si cat ai bea, nu are nici o legatura cu prefectura ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe langa faza cu monster drink care e fals, in medie orasenii sunt mai inalti decat satenii tine de restul alimentelor, si stilul de viata mai usor din orase.

| Roberrt21 a răspuns:

Eu beau foarte mult monster energy, si sunt scund, nu am crescut deloc, mai ales de la ellaughing

| al0o0o0 a răspuns:

Nu,dar te face mai nesanatos

| GLA a răspuns:

Mai bea tu mult dala si o sa ajungi in spital sau in pamant