| DarkAngell a întrebat:

Neata TPU! Vreau sa imi fac un senwich si sunt singur acas la varamea si simt ca e cineva cu mine in casa... crying ma puteti ajuta repede cum sa ajung sa mananc si sa revin? plsss puppy dog eyes FUNDA va rog mi-e foamelaughing

7 răspunsuri:
| DarkAngell explică:

GTA Miam facut sanwich miai invins teama si mam rugat la Dumnezeu si la Ingerasu meu si am reusitlaughing

| RyGoLeTa a răspuns (pentru DarkAngell):

Bravo,mereu cand ai impresii din astea, sa te gandesti la Dumnezeu si mereu vei reusi.Bafta!

| DarkAngell explică (pentru RyGoLeTa):

Multumesc

| RyGoLeTa a răspuns (pentru DarkAngell):

Nu ai pentru ce! happy

| Undal a răspuns:

Aprinde o lumanare, sau/si arde un betisor parfumat si spune o rugaciunehappy

| DarkAngell explică (pentru Undal):

PFF acu zici ca e in spatele meu nici ca nu ma mai ridic de pe scaunrolling on the floor

| Undal a răspuns (pentru DarkAngell):

Spune-i bau!laughing