| PetreaTyn a întrebat:

Nici nu știu dacă sa rad sau sa plâng. Fetele de la birou îmi fac complimente, îmi spun că sigur ai pătrățele,vreau sa te vad gol și alte chestii. Totuși deși am un corp sa spunem armonios, am un piept destul de mare ce-i drept,am și puțină burta și pe lângă solduri,lumea îmi spune că exagerez insa evit sa intru in asftel de discuții cu ele, daca așteptările sunt mari și vor fi dezamagite? Daca stau aproape de oglinda se vede ditamai burta și solduri, daca stau mai departe, e cat de cat ok, e o armonie acolo. Și sport nu am timp sa fac. Mă gândeam să nu mai mănânc insa știu că mi-ar cauza tenului. Știu că nu aș primi aceste comentarii doar pentru că am un corp decent ca și ambalaj. Poate exagerez. Mă gândeam să renunț la carbohidrați și dulciuri insa ce pot manca altceva in afara de carne și ouă cafe să aibă proteine. Unii chiar au probleme mai grave și eu vin cu chichițele astea însă mă macina

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cand o femeie iti repeta ORICE compliment, inseamna ca exista o atractie naturala inexplicabila intre tine si ea, care iti deschide sansele la 100%.
Cel mai mult le atrage atitudinea. Defectele precum burta, flocii de pe piept si penisul carn, sunt de fapt particularitati care fac experienta mai interesanta pentru ele.
N-ai de ce sa te inhibi, cand femeilor le creste libidoul in preajma ta. Trebuie sa profiti.
Nu te gandi ca viseaza la cine stie ce culturist.

| Mosotti a răspuns:

Pai de ce te macina asta? Si ce te intereseaza pe tine ca ele ar ramane dezamagite sau nu?
Daca nu faci sport nu ai cum sa ai patratele.

Ba da, daca arati atractiv primesti complimente, dar cred ca primesti ca le place figura ta mai mult ca sigur, si ar banui ca si la corp arati atractiv.

Pai carnea are cele mai multe proteine, oua, branzeturi.
Conteaza sa mananci mai putine kcal decat arzi, nu conteaza ce mananci, ca sa slabesti.

| Hammurabi a răspuns:

"Mă gândeam să nu mai mănânc insa știu că mi-ar cauza tenului."

Corect.
O decizie bărbătească plină de masculinitate.

| Iote a răspuns:

"Daca stau aproape de oglinda se vede ditamai burta și solduri"
E de plans baiete. Fetele isi bat joc de tine si tu te umfli in pene.

| 1997onur a răspuns:

._. Bro wtf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata-le mădularul, acolo poste vor sa ajungă, dai în ele pana te cauta cu patul și sarmalele