| andreea1valentina6768 a întrebat:

(nu am facut asta, doar intreb) Daca am fumat odata iarba si dupa m-am lasat, e posibil ca sa imi pierd din par sau sa imi stagneze cresterea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici cea mai mica legătură cu cele menționate de tine, foarte bine că te-ai lăsat, nu se întâmplă nimic la nivel fizic sau psihic stai chill, asta nu înseamnă că trebuie să consumi.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai posibil este, insa probabil nu de la iarba, ci din alte cauze ce tin de corpul tau.

| Ovd9621 a răspuns:

Nu exista asa ceva, chiar iti recomand sa o mai faci!? Enjoy