| razadeluna a întrebat:

Nu am voie sa ma duc singura (am 17 ani) la cumparaturi de haine,pantofi. Mama vine mereu cu mine sa vada ce vreau sa imi aleg, de ce nu intelege ca nu mai sunt mica crying? Rad prietenele mele de mine!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia-ti un serviciu si viata in propriile maini si poti sa faci ce vrei.

| J0B0MAT a răspuns:

Mergi si tu cu fetele.

| raluk27 a răspuns:

Pentru ca deocamdată nu esti pe banii tai, incat sa decizi si pentru ca mama ta vrea sa se asigure ca nu cheltuiesti aiurea pe rahaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru ca nu vrea sa vii acasa cu fuste pana la chiloti si bluze cu decolteu pana la sfarc. Alt motiv nu vad. Haios ca tie iti pasa de ce zic prietenele tale, dar peste cativa ani buni ce ai sa mai vrei tu sa fii avut timpul asta sa iesi cu mama ta. Roata asta cum se intoarce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e aşa dramatic?
Eu merg cu ai mei la cumpărături, în special cu taică-miu, şi îmi place.
Te plângi degeaba.

| DumnezeuTatal a răspuns:

In loc sa apreciez ca iti da bani de haine, mai si comentezi.