| Hyacinth a întrebat:

Nu este trist sa te considere cineva doar pentru ca ai un cont de TPU cu peste 20 000 de raspunsuri? Ce credeti despre oamenii care se considera legende pentru ca-s populari pe TPU?

15 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tot ceea ce tine de "socializarea" pe TPU mi se pare un subiect pentru tristi.
Sunt prea multi distrusi activi pe aici, ca sa te poti lauda cu activitatea de pe TPU. Ca si cum ai posta pe Instagram poze intr-un birt de la tara.

| LeCaras a răspuns:

Vand geam mai spart ca Snoop Dogg

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca... se vorbeste cam mult de TPU pe TPU.

Sa consideri asta ca un utilizator este putin deplasat, nimanui nu prea ii pasa de aceste lucruri.
Pe langa, si sa ne gandim ca acele persoane ar putea face asta, este din nou putin deplasat big grin Pana la urma... ce treaba avem cu acele persoane?

| Fashionista10 a răspuns:

Ba e trist, ca sa fii cineva trebuie sa ai o facultate
Sau două...

| Hammurabi a răspuns:

"populari pe TPU"?
Credeam că TPU e pentru a răspunde unora mai bezmetici pentru a-i ajuta să să se calibreze la realitate.
Sau a răspunde unora care doresc o informație și pot să pună o întrebare pertinentă.
Nu cred că e un spațiu propice pentru a deveni vedetă. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Hammurabi a răspuns (pentru Hyacinth):

Drimmero e un user vechi, și se întâmplă ca nu toți userii mai noi să perceapă corect sarcasmul sau răspunsurile lui ironice.
Pentru că în mod sigur nu-și construiește castele aici pe TPU. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Hammurabi a răspuns (pentru Hyacinth):

Nu pot comenta ce a făcut sau ce a spus Drimmero "în altă parte".
Că începem să semănăm cu comuniștii, naziștii ...etc. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Hammurabi a răspuns (pentru Hyacinth):

Ceva probleme personale. Au trecut...

| GoldenZenith a răspuns (pentru LeCaras):

Am murit laughing))))))

| GoldenZenith a răspuns:

Faci referire la cineva anume? thinking ca pare ca vorbesti despre cineva anume. cine te a suparat?

| Cheo0S a răspuns:

Nu prea.
Depinde este la fel de trist sa te consideri mai bun decat cineva anume cata vreme folosesti platforma asta.

Nu e ca si cum ar spune asta Bill Gates sau vreun inventator care nu a avut timp de pierdut timp cu barfe pe un site de pus intrebari.

| Cheo0S a răspuns (pentru GoldenZenith):

E nemangaiata saraca