| Andreea0612 a întrebat:

Nu imi merge nici tastatura, nici mouse-ul. Deschid PC-ul (am parola) si nici parola nu merge sa o bag. Am incercat si tastatura si mouse cu usb, am incercat de toate. Nu pot sa fac nimic, decat sa il aprnd si sa ma uit la el, atat. Ce pot face? URGENT, DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul. poate ai un virus

| Loner a răspuns:

Trebuie sa intri in BIOS(apesi Del sau F2 cand pornesti PC) la sectiunea Integrated Peripherals selectezi:
USB Controller\Enabled
USB Keyboard Support\Enabled
USB Mouse Support\Enabled
cand ai terminat apesi Esc dupa care Y

| Cotori a răspuns (pentru Loner):

Omule cum sa intre in bios daca pc0ul nu ii primeste tastatura? explica-mi si mie mai exact cum ca si eu am aceeasi problema...

| tr3yyg a răspuns:

Sunt de acord cu loner!