| ioana195 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac! Am prieten de ceva timp, in Iulie -20- facem un an! Tatal meu nu prea il accepta, de-oarece el nu ii face toate poftele tatalui meu.si eu sunt perfect de acord cu prietenul meu.Neam gandit noi doi ca anul viitor sa plecam afara la parinti lui.mai e ceva timp pana atunci.el ma iubeste foarte multe se vede, si simt accest lucru dar sunt confuza cu ce va urma sa fac straight face imi doresc din tot sufletul sa merg cu el, dar de multe ori el se supara si se enerveaza pe mine pentru niste nimicuri, si imi da de gandiit sad si sunt putin confuza. poate ma ajutati si voi putin... Ce credeti ca ar fi bine sa fac?!?

3 răspunsuri:
| Laugh25 a răspuns:

Poate este gelos? sau ii este frica sa nu te piarda din cauza tatalui tautongue
poate se gandeste ca tatal tau te influenteazatongue
O relatie se bazeaza pe comunicarehappy
vorbeste cu el serios despre tot ce te preocupatongue

| ioana195 explică (pentru Laugh25):

Auzi, daca vreau sa sterg niste intrebari cum pot s-o fac?:-ss

| Laugh25 a răspuns (pentru ioana195):

Ti-o poti raporta singura cu caracter irelevant si se sterge cam in 10 minutetongue
sau poti sa te duci la CONTACT, dreapta sus si rogi administratorul sa ti-o sterga, dar dureaza mult ca sigur nu vrealaughing
Deci eu aleg prima variantatongue