| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla cu mine de 2 sau 3 ani nu fac altceva decat sa stau in casa sa fac treburile casei si sa stau pe calculator sau sa vb la telefon.Am un iubit de 6 ani si merg la el cate 10 zile apoi vin pe la ai mei vreo 4 5 si si la el si la mine nu fac altceva decat sa stau sa fac treburi in casa si sa ma uit la tv la pc sau pe tel asteptandul pe el sa vina de la munca.Mai nou nici sa vb la tel nu am chef si incet imi indepartez prieteni cu totu simt nevoia doar sa stau singura sa ascult muzica si sa scriu povesti in general de iubire.Ma simt ca un copil mic vorbind despre subiectu asta dar nu stiu ce sa mai fac ma sting incet.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu tuturor le place sa iasa seara de seara cu amicii peste tot. daca majoritatea le plac asa nu inseamna ca la toti le plac asa.

| Liliana1981 a răspuns:

Probabil treci printr-o perioada in care te descoperi pe tine insati. Nu toata lumea se simte fericità doar daca socializeaza tot timpul. Unii isi regasesc starea de bine in interiorul caminului lor, facand ceea ce le place, singuri sau inconjurati de persoane foarte apropiate.