| anonim_4396 a întrebat:

Nu va pare ca acum ceva ani timpul trecea mai greu? Sau e doar o iluzie?

Răspuns Câştigător
| GreenVoid a răspuns:

Nu e.Batranii in special simt asta.Pe vremea lor faceau mai multe intr-o zii.

17 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Dragul meu, eu sunt o iluzie. Tu esti o iluzie. Noi de fapt nu trăim, viața e o iluzie. Totul e o iluzie.
Concluzie: sa o lăsam mai moale cu etnobotanicele.

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

N-am luat droguri si n-am fumat niciodataa laughing)

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu. Nu ai bani doar de Sânge de taur. laughing

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Am vin de tara de la bunici

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si te-ai gândit sa faci reclama?

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Nu e reclama

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu, te dai mare laughing
Shhhh! Nu spune nimic, stiu adevărul.

rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Ma dau mare, e adevarat

Răspuns utilizator avertizat
| BlackRose03 a răspuns:

E doar o iluzie. Daca faci mai multe lucruri timpul trece mai repede.Pe parcursul vietii treci prin diverse etape si iti schimbi activitatile.De exemplu...cand esti copil nu ai griji, te joci, zambesti si iti gasesti mereu o ocupatie.La un moment dat asta se schimba.Ramai fara lucruri de facut si nu te mai intereseaza sa faci ceva cand te plictisesti, deci timpul pare ca trece mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru tine trecea mai greu.
Trecerea timpului e relativa, depinde de persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu oare daca bagi un cui ce intrebari pui? :S

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai terminat de construit o casa, fundație, etaj, tot. Ți-a mai rămas un cui. Unde il bati?
Răspuns: de masa. Te-ai prins? laughing cui de palica/țuică. Nu? Neh? Nu contează laughing

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

De abia m-am trezit, am o pofta de cafea :o Dar oare ce o sa fac eu? o sa beau apa oare? :s

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un pont: cumpara-ti Nesquik laughing sau Orzo (Inka), e un fel de inlocuitor al cafelei. E facut din orz solubil pe care poți sa il prepari cu lapte. Are aproape acelasi gust ca si cafeaua, dar nu este.
PS: am incredere in tine.
Vezi ca am terminat de scris aia laughing
PPS: eu m-am trezit abia acum. big grin

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

sad

| Regedesubmunte a răspuns:

Da, pentru că nu toți aveau PC, tabletă și smartphone!