| Carton a întrebat:

in ultimul timp mi se pare ca timpul trece foarte foarte rapid, pur si simplu viata mea este monotona, ma scol la 6:30 ma duc la liceu ma intorc la 3-4, si ma simt de parca timpul zboara, parca nu mai am timp de nimic. Imi aduc aminte cand eram mai mic totul parca trecea fooooarte greu, iar acum totul trece foarte foarte repede, oare sunt singurul care are acest sentiment? happy Scuzati categoria, nu stiam pe care sa o aleg.

Răspuns Câştigător
| Raducu1 a răspuns:

Bine,uite site-ul de pe care am aflat si eu chestia asta.Navigheaza cat mai jos pe pagina pana cand vezi titlul Sfarsitul Timpului nu este si Sfarsitul Lumii! Iar de acolo citesti ce scrie.Site-ul este http://2012-download.blogspot.com/

9 răspunsuri:
| LifeInPink a răspuns:

Vezi de ce zice toata lumea ca ii mai bine sa fii mic happy? ma simt si eu asa de multe ori.

| AndreiGabi a răspuns:

Orcine se simte asa de la o anumita varsta, oricui ii este dor sa mai piarda vremea fara nici o grija pe cap.
Frumoase amintiri...
http://www.youtube.com/watch?v=siCMaJXXeiI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=z-Va8Bi5S90&feature=related
(era mai bine inainte :) )

| Skylerx a răspuns:

Se pare ca si mie mi se intampla la fel. Acum imi dau seama ca e mai bine sa fii mic laughing!

| Raducu1 a răspuns:

Asta se intampla,deoarece, si sa nu zica nimeni ca-s nebun, 24 de ore nu mai sunt 24, sunt doar 16! Exista si un motiv, dar este prea mult de explicat, asa ca nu voi mentiona si motivul!

| AbysWallker a răspuns:

Da... si mie mi se pare tot la fel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul este acelasi,se scurge la fel ca totdeauna,viata,insa,este tot mai complicata,stresul de zi cu zi, dorinta de o viata normala, da impresia ca nu mai avem timp de nimic.Numai bine.

| Carton explică:

De fapt, recent am citit un studiu care spune ca in astia 2011 ani timpul a scazut, cica din 24 de ore mai sunt doar vreo 16 sau ceva de genu, dar probabil ca sunt doar abureli.
/discuss happy

| Carton explică:

Chiar as vrea sa il aud, sincer si eu am inceput sa cred acest lucru, si nu, nu esti nebun, esti un om, un om cu o opinie personala la care ai tot dreptul; iar aici suntem TPU!

| Carton explică:

@Raducu1
Foarte interesant materialul, mi-a facut placere sa il citesc, si sunt de acord ca in 2011 ani mai sunt 16 ore, dar nu sunt de acord ca in 2012 timpul se va sfarsi, poate v'a mai scadea, oricum recomand tuturor sa citeasca de pe acel site, este foooarte foarte interesant. Ms, inca odata pentru raspunsuri.