| Mariinaa a întrebat:

O intrebare!
E bine sa tii pentru tine suferinta in loc sa o exteriorizezi?
Azi am avut cumplita veste ca bunica mea a decedat in spital in urma unui accident vascular, a mai fost internata odata si ajunsese sa nu se poata deplasa dar s-a vindecat iar acum a fost a doua oara si acesta i-a fost sfarsitul!
Multumesc celor care ma vor ajuta!

Răspuns Câştigător
| me a răspuns:

Nu, nu este bine. vor mai urma si alte suferinte pentru ca prin viata nu poti trece fara sa suferi de cateva ori bune. daca tu le tii acolo ele se vor tot aduna.nu zice nimeni sa plangi in public dar cand esti singura acasa o poti face.
imi pare rau pentru bunica ta si succes.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astfel de suferinte nu trebuie ascunse.
Condoleante...