| Doarunaltutilizator a întrebat:

O sa ni se implanteze într-adevăr cipuri in creier chiar daca nu ne dorim asta? Am văzut recent un clip despre tema asta, voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Stai linistit, nu mai lua in seama prostiile alea. Recomandarea mea este sa nu pierzi timpul cu conspirații, sunt ridicole.

Hitler, Michael Jackson si 2pac chiar au murit.
Nu ne conduce illuminati.
Nu avem si nu vom avea cipuri.
Nu tine nimeni secret leacul pentru cancer.
Vaccinul nu e facut sa ne îmbolnăveasca.
Etc etc.

Ideile conspirative sunt aberații. Nu le lua in seama.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Plato):

L-ai omis pe Elvis Presley.
Ai și tu dreptate

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ajungem asa departe doar daca platesti sume importante pentru a deveni om-robot in acelasi corp peste multi ani. Acum se produc parti artificiale din organismul nostru pentru a inlocui transplantul de organe. Exista oameni criogenizati in america care asteapta sa prinda viata cand au leac pentru boala care o sufera.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fără voie, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestii SF, nu se va ajunge chiar la asta