| anonim_4396 a întrebat:

Oamenii frumoşi sunt egoişti şi răi.
Tu ce părere ai?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt foarte plini de ei, zgârciți!
Pa, pa.

22 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Extremele intotdeauna nu sunt de bine. Daca ne referim la o frumusete fizica desavarsita nu putem lua o valoare absoluta insa deseori sunt mai egoisti si mai rai. Asta pentru ca ego-ul lor este hranit zilnic. Daca vad ca sunt apreciati pentru frumusetea lor mai mult decat pentru alte lucruri, isi vor concentra toate fortele pentru a o proteja si a-si culege foloase de pe urma ei.

| positivity a răspuns:

Foarte adevărat!

| darrio2007 a răspuns:

Nu exista o regula anume.Nu te mai lua dupa altii.

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
O replica de genu o dau oamenii urati care sunt cuprinsi de frustrari.
Aspectul fizic n-are nici o treaba cu caracterul unui om, nu te grabi sa tragi cocluzii dupa aparente, s-ar putea sa fie pripite!

| anonim_4396 explică (pentru ROB3RT89):

Bună!
Această întrebare am văzut-o pe un site, am vrut să văd păreri, n-am spus eu asta.
Te pup!

| ROB3RT89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are relevanta unde ai vazut intrebarea, eu ti-am raspuns mai amanuntit fara sa fac aluzie la tine.
Daca te simti cu ceva, e cu totul altceva!

| Trolli a răspuns:

Oameni frumosi sau cei cu aspect fizic placut? E o diferenta!
Frumos poate fi cineva cu un suflet bun, caracter frumos si inteligent.
In plus, frumusetea e relativa.
Daca mie un baiat mi se pare " suuuuper bun", tu l-ai putea vedea " suuuper naspa".

P.S. Cineva care afirma asta, cred ca e un om frustrat, nu toti oamenii cu un fizic placut sunt egoisti.

Spune asta o urata.

" Te pup."

| ionut1369 a răspuns:

In nici un caz nu are treaba una cu alta.

| Purgatoriu a răspuns:

OMG x_x ce tampenie! E stupid sa judeci pe cineva dupa aspect. Doar un frustrat ar spune asta.
Fiecare e frumos in felul lui doar si "uratii" se marita.

| Lavinia2803 a răspuns:

Oamenii frumosi la exterior pot fi frumosi si in interior.Sa nu judeci numai dupa aspect.

| MaliciousDeath a răspuns:

Asta e ceva ce doar oamenii urati ar spune.

| Vans a răspuns:

Dacă-s egoişti şi răi nu mai sunt frumoşi.

| Quasimodo a răspuns (pentru Vans):

Ai perfecta dreptate!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Sunt de acord cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare o tampenie mai mare decat statuia libertatii.
Parere? Mai usor cu generalizarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Par a avea mai multă încredere în ei, deci de-aia probabil a tras cineva concluzia asta pripită.

| Zatharra a răspuns:

Hai să nu generalizăm...happy

| GiAnca a răspuns:

Daca ar fi asa probabil ar fi frumosi pe dinafara.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Eh, sunt de acord cu Legiuitoarea.

| njohn a răspuns:

Posibil

| Sanziana00 a răspuns:

Mmm, nu toți.

| DeFaq a răspuns:

Buna! Sunt perfect de acord cu tn..si oameni urati sunt amabili si buni