| chiftelutacrocanta a întrebat:

Oare chiar exista mai multe planete si mai multi oameni sau e doar in mintea noastra acest lucru? Nu logica si matematica ne-a invatat sa numaram? De ce numaram oamenii atunci? De ce numaram planetele?

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Eu cred că exiști doar tu, iar mintea ta complexă a creat restul, să nu se plictisească.

Răspuns utilizator avertizat
| UnderPressure a răspuns:

Tu esti plictisit rau de viata, sau te-a mintit cineva ca esti filozof in devenire.
Nu cunosti granita dintre amuzant si agasant, asta e clar.

| amyleemuffly03 a răspuns:

Normal ca exista, cine ar fi atat de prost incat sa creada ca specia noastra e singura din univers