| Joker3134 a întrebat:

Oare sunt oameni optimiști toată viața?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Si nici eu nu as fi cu toata credinta ce o am. Pentru mine a trai si a ma deplasa pe propriile mele picioare inseamna ca traiesc daca nu as putea sa merg altul pe picioarele mele mai bine as vrea sa mor.

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, doar unii internați la.

| Celcestietot a răspuns:

Poate dacă trăiesc prin pădure, rupți de civilizație de mici, dar nici aceia nu cred că ar fi.

| gemeni6226 a răspuns:

Cunosc asa un om tatal verisoarei mele. Nicodata nu a luat viata prea in serios desi ar fi avut de ce sa cada in depresie el este pur si simplu genul de om care nimic nu pune pe suflet si face gluma din orice.Asa era si unchiul sotului, mereu facea glume din orice, desi era handicapat nu suferea sufleteste, facea cele mai bune glume din toti oamenii pe care i-am cunoscut in viata mea si stiam ca daca mergem la ei in vizita o sa ma simt minunat.Pacat ca a murit.

Răspuns utilizator avertizat
| gemeni6226 a răspuns (pentru Joker3134):

La asta sincer nu m-am gindit.Dar am avut o matusa in scaun cu rotile ca a picat de undeva si si-a rupt coloana vertebrala si te asigur ca nu era.

Răspuns utilizator avertizat
| gemeni6226 a răspuns (pentru Joker3134):

Bate-te soarele sa te bata cum sa fie fericita daca sufera? sotul ei a parasit-o dupa accident, fata ei se purta cu ea cu scirba asta numesti tu fericire?

| gemeni6226 a răspuns (pentru Joker3134):

Si nici eu nu as fi cu toata credinta ce o am. Pentru mine a trai si a ma deplasa pe propriile mele picioare inseamna ca traiesc daca nu as putea sa merg altul pe picioarele mele mai bine as vrea sa mor.

| ancaval a răspuns:

Optimiști când le merge bine.