| Gass93sv a întrebat:

Oare va fi bine vreodata pe pamant, cand adunatura asta de indioti se va civiliza?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar in tarile nordice va fi bine si Japonia

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru Gass93sv):

Unii ar fi surprinsi, altii ar protesta pentru ca exista nebuni care vor viteza si prefera sa isi curme viata intr-un accident decat sa mearga in siguranta si ecologic

Răspuns utilizator avertizat
| MiyakoSaki a răspuns:

In Japonia si Coreea de Sud probabil

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu stiu ce probleme ai tu; Mie sincer mi se pare ca avansam, ca societate.
Cum aratau orasele prin 2000, si cum arata acum... Putine zone mai au gunoaie, Politia apare de unde nu te astepti... Nu stiu ce idioti vezi tu, eu nu vad Rromanica noastra atat de rea.
Mai tare ma preocupa idiotii din U.R.S.S. pardon, Rusia, care cine stie ce nucleare pregatesc, de se joaca asa cu tot continentul + ca sfideaza NATO

Răspuns utilizator avertizat
| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Gass93sv):

Nu stiu ce jecmaneala face politia cu altii; cu mine se poarta frumos permanent.
Jecmaneala ar fi daca as avea portofelul cu sute sau macar 50-uri de euro, si as conduce dupa cum cere peisajul. Dar aia e o alegere. Toate au un pret.
Cat despre slugoi... Toata treaba e pe clase sociale. Te duce capul si ai cu ce, ajungi undeva.
Daca te crezi bun dar nu prezinti nimic... Normal ca nu te ia nimeni in seama.