| Elena1234456 a întrebat:

Obisnuiti sa mergeti la biblioteca? Ce gen de carti cititi de obicei?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu merg la biblioteca deoarece am acasa o colectie impresionanta de carti multumita parintilor mei. In rest mai descarc de pe internet uneori cate o carte.

| gabriela a răspuns:

Nu prea merg, dar am o biblioteca in casa...cu tot ce inseamna literatura, genuri si carti de specialitate - drumuri si poduri pentru o facultate. Mai obisnuiesc sa si cumpar, cand vad ceva interesant. Acum incerc sa dau de Sfarsitul Ceausestilor - Cartianu! Citesc orice, doar sa fie legat de imbogatirea culturii generale!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Da, imi place sa ma uit prin biblioteci, sa vad ca mai e nou, ce m-ar interesa sa citesc.
In general imi place sa citesc carti de dragoste dar si de aventura.

| mysterious1 a răspuns:

NU prea merg ca am acasa si imi place sa citesc basme, romane ect.

| StaceyG a răspuns:

Nu obisnuiesc sa merg la biblioteca pentru ca am acasa cam 10 rafturi de carti. Dar pe mine mai mult ma pasioaneaza cartile politiste si de aventura.

| NinaWoolf a răspuns:

Carti scrise de John Saul si de Stephen King