| Giulia97Anna a întrebat:

Ofer funda! Vreau sa stiu cum erau vremurile in anii 80.Nu in Romania, in SUA mai precis.Cum se distrau oamenii,ce fel de modele de masini erau, tot tot ce se poate stii de perioada aceea.Ma intereseaza mai ales primii ani (1980-1985)winking

6 răspunsuri:
| unprietenaproape a răspuns:

Draga, cauta si singura daca te interseaza subiectul

| Giulia97Anna explică (pentru unprietenaproape):

Am cautat "draga", dar ma gandeam ca altcineva are mai multe detalii decat ce-am gasit.

| unprietenaproape a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Da bine. si eu sunt din kongo

| Giulia97Anna explică (pentru unprietenaproape):

Foarte inteligent raspunsul tau.Nimic nu e imposibil, poate chiar esti din "Kongo".

| unprietenaproape a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Imh, deci recunosti ca nu ai cautat?

| Giulia97Anna explică (pentru unprietenaproape):

Cred ca vorbesc cu un copilas de 12 ani, asa ca pa! Vad ca esti batut/a in cap, nu am ce sa vorbesc cu tine!