| Andreea_1714 a întrebat:

Ok am pus o intrebare mai devreme dar nu m`am exprimat bine. Ce parere aveti despre farmece nu neaparat vraji dinacelea de magie neagra?

1 răspuns:
| justmeesb a răspuns:

Eu una nu cred in asa ceva, daca ai credinta nu crezi in ele, cei care se gandesc la asa lucruri si le e frica aceia patesc tot felul de lucruri la care nu le gasesc explicatii si le numesc farmece. Sa nu crezi asa ceva, stii doar ce etnie se ocupa cu asa ceva, nu sunt rasista dar trebuie sa fim si noi mai rasariti nu sa le credem balivernele!