| anonima0101 a întrebat:

Ok..chestia asta e destul de creepy:
O prietenă are un semn de nastere identic cu al tatalui ei. Tatal ei are acelasi semn ca al bunicului ei, iar bunicul ei are acelasi semn ca tatal lui respectiv strabunicul fetei si tot asa...
Cum este posibil? Mie mi se pare foarte ciudat. Ce ar putea semnifica asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semnele de nastere sunt obiectele furate de mama gravida care se imprima pe pielea nascutului.
si eu am o paieta albastra imprimata pe piele, din cauza ca maicamea a furat asa ceva, de toti m-au intrebat daca e vanataie.
si o matusa are un ciorchine de struguri urias imprimat pe mana, din cauza ca mamaia a furat asa ceva cand era gravida cu ea.

ce forme au pe piele?
am mai auzit ca se si mostenesc aceste semne.

we live in a strange world, that's for sure.

| anonima0101 explică (pentru anonim_4396):

Ce *** ciudat. E un fel de pată pe spate, este inestetic. Si e ciudaat faptul că e mostenit :/

8 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Si eu am 1... cica mama ar fi "furat" asa ceva cand a fost insarcinata.

| R0R0 a răspuns:

Si eu am un semn ciudat pe mana, pe care, cica, mama l-a " furat".

| anonima0101 explică (pentru R0R0):

Dar semnul ăla e mostenit sau ceva de genul.

| R0R0 a răspuns (pentru anonima0101):

Da.

| anonima0101 explică (pentru R0R0):

K.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum arata semnul ala? laughing

| anonima0101 explică (pentru anonim_4396):

Ce "nume"fain ai laughing, un fel de pată de altă culoare pe spate. Arată foarte inestetic.