| adip76 a întrebat:

Pana la urma a plecat cineva cu Artifex hr agency din Arad? eu trebuia sa plec pe 26 mai dar se tot amana
Inepe sa miroasa a teapa.

5 răspunsuri:
| Geane_Geane_1992 a răspuns:

Nu cred ca a plecat cineva sincer, eu astept de vreo 3 luni si nimic

| Cristian_Florin_1990_yM3e a răspuns:

Eu am plecat dar mai bine nu plecam. dupa lungi asteptari si promisiuni m-au trimis la hermes, firma de curierat in berlin. mai exact, direct marketing, care m-au incarcat cu pachete zilnic (peste 150) si nici nu m-au platit. nu faceti drumuri pana la firma asta din Arad decat daca intentionati sa le dati foc.

| adip76 explică (pentru Cristian_Florin_1990_yM3e):

Eu am refuzat sa mai plec cand au sunat, dupa vreo luna.intre timp plecasem cu o firma de tranport din Romania. daca esti acolo si ti au dat teapa cu banii sunama, poate te pot ajuta sa mergi la firma unde am lucrat eu sa ti recuperezi macar banii cheltuiti. 0040727642706.

| anuska80 a răspuns (pentru adip76):

Eu trebuia sa plec din 2017 am platit si eu si prietenul meu suma de 500 ron si nu am mai primit nici un raspuns i-am tot contactat dar degeaba credeti ca mai pot face ceva sa imi recuperz bani?