| anonim_4396 a întrebat:

Par lung si tuns drept, sau par lung in scari? pentru ca maine ma tund si nu stiu, daca mai bine il las asa drept sau sa-l tai in scari big grin

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Am avut parul lung si in acelasi timp tuns in scari si arata foarte bine.Cu siguranta arata mai bine decat parul tuns drept.happy

| criss:) a răspuns:

Daca ai un stil mai funky poti sa te tunzi in scari, o sa il faca mai rebel, eu asa sunt tunsa si imi placehappydaca esti o persoana eleganta parul tuns drept prinde bine...happy

| ramona_1444 a răspuns:

Deci eu ador tunsoarea in scari. eu in locul tau in scari mas tunde

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clar in scari`!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In scari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine in scari ca si eu sunt asa tunsa si imi sta ffffffffffffff bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca parul in scari arata foarte bine insa nu mai e la moda.Iti sugerez sa te tunzi bob adica sccurt la spate si doua suvite mai lungi in fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma bine tundel in scari

| Pustii a răspuns:

In scari
o sa arati bine
asa
dar depinde si de volum
si chiestii din astea

| pikco a răspuns:

Depinde daca ai parul drept sau ondulat sau cret
oricum freza in V arata bine si cateva scari in fata :X

| alice_3938 a răspuns:

Buna, parerea mea e sa te duci la un coafor bun care stie coafura si care stie sa iti analizeze aspectul fizic si trasaturile, cere-i sfatul, intreaba ce ti se potriveste (aici iti vei da seama daca le are sau nu) si lasa-te pe mana lui/ei si cu siguranta vei fi incantata de rezultatul final.Nu merita sa dai banii la hairstylistihappy