| ReddY25 a întrebat:

Părere trenuri Regio?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ieftine si deocamdata mai sigure decat traficul rutier.
Mie imi plac. Numai sa n-ai nevoie la baie.

| Yuoia a răspuns:

La ce te referi?
Sunt la fel ca altele doar ca private. Dar am avut surpriza sa gasesc toaleta inchisa in vreo 3, "ca sa nu se faca mizerie". Am cerut sa se deschida si a verificat in urma mea.

| ReddY25 explică (pentru Yuoia):

Ma refer la condiții, călătorii

| Yuoia a răspuns (pentru ReddY25):

Fix ca toate celelalte.

| blackann a răspuns:

Mizerabil. Toaleta imputita, scaune necuratate din 1917, pline de praf si mazga.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Am fost cu trenul de foarte multe ori și am fost și la clasa întâi nimic special doar un scaun mai curat atâta tot și ai o camera singura și am fost și la clasa normală și acolo era jale nu mai zic