| anonim_4396 a întrebat:

Părinții voștri au Facebook?

10 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Da.

| Drimmero a răspuns:

Nu stiu, dar au cont aici, daca nu-s cuminte ma asteapta sa-mi dea castane daca vorbesc prostii pe aici : D

| alina2k18 a răspuns:

Doar OnlyFanswinking
laughing

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Genial rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Au toți membri familie și este ciudata Ca toți au 4 sau 5 conturi de Facebook tiktok Instagram toate porcăriile astea ma amuza uneori ca ma uita așa de plictiseală la fetele lor depe Facebook și rad de ei ))))) ce fete au )))) sau la ce postează ei atât

Eu am unul din anul trecut nu am poza cu mine îl am așa acolo si atâta nu Foloesc tiktok nu-l suport Instagram nici sa nu aud sau altele cel mai mult stau pe YouTube muzica ascult și TPU când ies de la muncă atâta

| AndreeaWTS a răspuns:

Habar n-am.
Pentru că eu NU am.
Și nu mă interesează dacă au sau nu.

| Eisenheim a răspuns:

Ce întrebare laughing Facebook e un fel de CIA pentru ei,și bunicii au deja laughing ai vorbit cu vânzătoarea /vânzătorul la magazin hop când te întorci deja ești luat la întrebări,cineva deja a trimis părinților tăi poza,video,și ce ai vorbit, fata mea/ băiete unde ai fost, de ce ai vorbit cu ăla/aia, de ce ai luat aia, de ce de ce de ce laughing

| DenqOO a răspuns:

Are mama

| stefiiii3 a răspuns:

Da, cred.