| blacksun34 a întrebat:

Pe cei doi caini ai mei i-au muscat mai multe viespi.De corp.Pe un caine il doare tare laduta si schiopateaza. Celalalt nu iese de sub pat ca sa vad ce are. Nu stiu ce sa fac.NU pot sa merg la veterinar deoarece este inchis.Va rog ajutati-ma urgent.

Răspuns Câştigător
| Danutza27 a răspuns:

Din cite stiu sunt destul de argasiti la intepaturi, chiar sunt curioasa daca au patit ceva, la tara la bunicu o mai pateau cinii dar scapau cu zile zaceau ei cam 1 zi e mult apoi tot in latraturi o tineau.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu e veterinarul atunci mergi la spital cu ei.

| AndraCB a răspuns:

O sa-ti dau un raspuns banal dar -cred eu- unul bun: le va trece. Mai greu, dar nici noua nu ne trece imediat.