| 4evergentleman a întrebat:

Pe voi ce va face fericiți? Ce faceți când va plictisiți? Va considerați a fi fericiți?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Ma face fericita cand pot sa fac bine.Ma plictisesc cand am terminat tot ceea ce mi-am propus si nu am cu cine vorbi-atunci ma uit pe reels video pe Facebook acolo mereu gasesc ceva sa ma binedispuna. Daca ma consider fericita? Cred ca am tot ceea ce mi-am propus sa am vreodata deci da.Bineinteles mereu e loc de mai bine dar nemultumitului i se ia darul.Deci nu ma compar cu nimeni ma compar cu ce mi-am propus si ce am obtinut din ceea ce mi-am propus si daca am obtinut tot ceea ce mi-am propus am liniste, echilibru in viata deci ma consider fericita.

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ocuparea timpului ma face liniștit, nu caut fericirea, vreau liniste atât

| 4evergentleman explică (pentru RAY):

Suna a resemnare asta. Pai tu lucrezi nu ești fraier te descurci, mă mir la fete cum de nu ai succes, zici că ești urat cu pungi dar poza ta nu îmi sugerează acest lucru.

| RAY a răspuns (pentru 4evergentleman):

Suna a înțelepciune, toate religiile cauta liniștea și pacea interioară

| 4evergentleman explică (pentru RAY):

Ai editat poza asa-i? Arăți a copil in poza dar în alte am văzut că arăți mult mai matur decât în poza asta.

| RAY a răspuns (pentru 4evergentleman):

Nu e nici o editare

| Freya1 a răspuns:

Pe mine ma face fericita liniștea,o ieșire cu cortul,o excursie și sa știu ca de mâine toate sunt în ordine/sigure.

Când ma plictisesc mai stau pe aici,ma joc niște jocuri sa fac niște puncte pe care sa ii transform în bani, ma uit la anunțuri pe internet, la video, la TV...

Am anumite lucuri pentru care ma simt feritia, dar nu am cum sa spun ca ma consider o persoana total împlinită.

| CostinAlamariu a răspuns:

Depinde. Uneori muzică, alteori citit, alteori rugăciune, alteori vorbit cu persoane dragi.

| FreddieM a răspuns:

Maximul de fericire il ating când fac sex. In rest sunt mai mereu binedispus basta ca nu ma f. i la cap.
Cheers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu și prezența Lui în jurul și în sufletul meu mă face cea mai fericita. happy
Când mă plictisesc, dansez, ies la plimbare, intru pe TPU, mă uit la serial, conversez cu colegii de muncă (în timpul liber).
Mă consider fericita, deoarece Îl am pe Dumnezeu iar un om cu Dumnezeu, este un om fericit, cu sufletul împăcat. happy ♥️

| 4evergentleman explică (pentru anonim_4396):

E bine că conversezi, eu nu mai simt sa o fac nici cu cei din familie, depresia asta m-am făcut neom

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă face fericit că mă-nțeleg bine cu părinții. În trecut nu prea mă-nțelegeam cu ei, dar acum ne-nțelegem.

| 4evergentleman explică (pentru anonim_4396):

E bine că îi ai, eu nu mai am, de aia mi se pare viața așa de dezolantă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu. ❤️
Când nu am ocupație, dansez, răspund la întrebări pe aici, citesc.

| Continchiscontsters a răspuns:

Doar muncesc atât dacă ma mai țin piciorele mai ies afară dacă nu dorm direct.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Mă fac fericita prietenii, pe care stu ca ma pot baza, mă fac fericita trilurile păsărilor, mă face fericita un compliment facut de persoane la care nu te asteptai sa facă asta... Deci da,, mă consider fericita.

| ardei2001 a răspuns:

Mama mie imi place rau de tot sa o iau la mana

| LevisLevis a răspuns:

1. Sa raspund la TPU
2. Raspund la TPU
3. Da! cand raspund la TPU