| monicaaa17 a întrebat:

Pentru barbati,va plac femeile epilare complet, fără niciun fir de par in zona intimă?
Fetelor, voi va epilati complet sau numai pana la linia chilotului? Eu nu pot suporta durerea

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca nu suporti durerea poti sa te epilezi cu un trimer care doar taie firele de par.

| Celcestietot a răspuns:

Ce cauta intrebarea la categoria,, Conversaţii'' smug?

| alina2k18 a răspuns:

Complet si totalwinking, chiar ieri m-am facut.
Nu inteleg aia pana la linia chilotului laughing pai stai cu stufarisu dupa ce dai chilotii jos? laughing
La fel alea de se nu se fac si interfesier laughing

| TheGentleman a răspuns:

Mie îmi plac fetele naturale. Trebuie să înțelegi că părul are rolul său bine stabilit. Are rol atât de filtru, cât și de tampon, mai ales că pielea din acea zonă este foarte sensibilă.

Dacă te preocupă faptul că ți se vede părul pe lângă chilot (da, e jenant), există boxeri. Câtă vreme te speli des acolo jos și sub braț, nu e deloc rușinos. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu îmi plac maimuțele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e indiferent. imi plac cele ingrijite si care au un miros placut al vaginului(inainte sa fac ceva cu ea, pun mana si miros), nu ma intereseaza daca are par, nu sunt chiar atat de idiot sa fug daca vad cateva fire de par acolo jos.

| Bruno92 a răspuns:

Îmi plac epilate denotă feminitate